Galeria Sztuki Współczesnej Zaprasza!

Zapraszamy za otwarcie wystawy malarstwa Lecha Biernackiego, które odbędzie się 11 stycznia o godz.18.00 w salach głównych Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. ________________________________________
12 stycznia o godz.19.00 zapraszamy Państwa przed ekrany komputerów na performance dokamerowy autorstwa naszej rezydentki – Dominiki Olszowy. Artystka przygotowała działanie pt. „Krajobraz zimowy”, który będzie można zobaczyć na profilu fecebookowym GSW (@gswopole). Przypominamy, że w GSW trwają rezydencje artystyczne pt. WELTSCHMERZ.
_______________________________________
Informujemy, że w okresie ferii zimowych Galeria Sztuki Współczesnej realizuje kurs ceramiczny dla dzieci pt. „Otwarta pracownia”. Grupa zamknięta (według zapisów, które trwały od początku stycznia). _______________________________________
Zapraszamy ponadto na otwarcie wystawy Pauliny Ptaszyńskiej pt. PARHELION, które odbędzie się 18 stycznia o godz.18.00 w Galerii Aneks GSW.
_______________________________________
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej GSW: galeriaopole.pl oraz w mediach społecznościowych: @gswopole.