Partnerzy Karty ,,Opolski Senior”

Karta „Opolski Senior” skierowana jest do mieszkańców miasta Opola w wieku panie 60 lat i panowie 65 lat i powyżej.

Partnerami programu są firmy, instytucje i organizacje, które przystąpiły do programu „Opolska Rodzina” oferując zniżki dla posiadaczy Karty. 

Wykaz  Partnerów:

  1. Sztuczne Lodowisko Toropol
  2. Basen Letni Błękitna Fala
  3. Kryta Pływalnia ,,Akwarium"
  4. Kryta Pływalnia ,,Wodna Nuta"
  5. Kompleks bois Centrum Sportu – siłownia
  6. Wieża Piastowska
  7. Fitness Klub ,,OLIMP"
  8. Ogród Zoologiczny w Opolu
  9. Galeria Sztuki Współczesnej
  10. Opolski Teatr Lalki i Aktora
  11. Zamek Górny w Opolu
  12. Kancelaria Prawna Consulta
  13. POLSKA GRUPA KARDIOLOGICZNA „PRO CORDE” Sp. z o.o.
  14. Royal School CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH
  15. Just YOU - Justyna Wnuk
  16. Strefa Zdrowia REMEDIUM
  17. Fizjoplex - Krzysztof Gibki
  18. Ethnica - Art. Opolska Akademia Rytmu Opole
  19. N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy
  20. Lucky School
  21. Zakład Fryzjerski Danuta Bojczuk
  22. Gabinet Kosmetyki i Masażu ,,Piękność Dnia" Barbara Walasik
  23. Piekarnia - Cukiernia Krzysztof Wylęga ,,Kochany Chleb"
  24. STREFA ZDROWIA REMEDIUM
  25. Alegria-Czerwony Balon
  26. Flowers Service
  27. Rove
  28. Manufaktura Słodkości ,,Bonominka"
  29. Okulis Sp. Z o. o.
  30. Formini -Fitness Klub dla dzieci
  31. PAWO-MEN Sp. Z o.o.
  32. Muzeum Wsi Opolskiej
  33. Profesjonalne Systemy Komputerowe "Hasoft"
  34. Mania- Fashion Marzena Malarska
  35. IVETTE -GROUP
  36. Teatr Ekostudio
  37. Centrum Języków Obcych i Edukacji Poliglotus
  38. A-D Art. PAPIERNICZE S.C. D. Brzezina, A. Thoms
  39. ANA DOM Anna Mołodecka
  40. PAWO - MEN Sp. z o.o.
  41. Zakład Optyczny Witold Siejka - Domański
  42. PHU 'DELTA' Krzysztof Słomiany
  43. Sklep EKODELTA
  44. AUDIOFON
  45. SKLEP I SERWIS ROWEROWY "SUPERBIKE"
  46. Salon Fryzjerski Studio - Color Beata Kokot - Kretkiewicz
  47. Salon Fryzjerski "Jeżyk"
  48. Sklep z Kawą "POŻEGNANIE Z AFRYKĄ"
  49. ASECCO Tomasz Witek
  50. Kwiaciarnia MAX Kwiaty Opole
  51. Pizza Oregano Sp. z o.o.
  52.  Virtual Cafe/ Świderki Agi
  53. JANEX SERWIS Mariusz Złotowski Filtry Oleje
  54. WESTERN TORTILLA
  55. PARK TRAMPOLIN JUMP PLANET OPOLE
  56. Fit &Food s.c.Rafał Jaremkowski, Łukasz Zariczny
  57. "MELBA CAFE" PRACOWNIA CUKIERNICZA S.C. JKM GÓRKA
  58. PRAXI - DENT Sp. z o.o.
  59. Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera
  60. LODZIARNIA SOPELEK
  61. Smooth the Fruit
  62. Manifest
  63. PJRG Sp. z o.o.
  64. BAZA SPORT OPOLE
  65. Multidoradcy24 Sp. z o.o.
  66. JuraPark Krasiejów
  67. Aparaty Słuchowe - T Kaczak Sp. J.
  68. Centrum Leczeia Bólu Mariusz Gnoiński
  69. Fundacja Mediatio
  70. Fundacja Harmonia Życia
  71. Bioreha Marcin Jokiel
  72. Fizjoterapia Paweł Gugulski
  73. Optyk Pod Różą
  74. AKADEMIA ZDROWIA Maria Danis
  75. Prywatny Gabinet Fizjoterapeutyczny MALVITA
  76. Salon Fryzjerski SZAFIR Karolina Pierlak
  77. Piotr Skrzynkowski - TRENER TRIATHLONU
  78. REMBUD I SP. Z O.O. SP.K.K2 ARENA
  79. CASCARA Maciej Pistor
  80. WiICAR TAXI Sp. z o.o.
  81. KAWIARNIA COFFEEMOMENT
  82. Andrzej Gbur Fizjo Centrum Kluczbork
  83. KFC KAROLINKA OPOLE
  84. Optikus Sp. z o.o.
  85. Studio Figura Klaudia Wieczorek
  86. SONOVA AUDIOLOGICAL CARE POLSKA SP. Z O.O
  87. Pekade Partners Sp. Z o.o. Szara Willa
  88. San Escobar
  89. Restauracja Radiowa
  90. Podróże na emeryturze Sp. Z o.o.
  91. Salon Fryzjerski Damski Kuc Izabela
  92. Kwiatkowska Dorota
  93. Salon Fryzjerski Magdalena Kucharz
  94. Perfumeria NINA CH Auchan
  95. One Day Clinic – Klinika Okulistyczna
  96. Bajkowy Labirynt
  97. Świat Bielizny Margot
  98. Boso Ewa Moczko
  99. Multiserwis
  100. Mikro Zoo
  101. Kwiaciarnia Magnolia
  102. Salon Urody VIP
  103. KIND Sp. Z o.o.
  104. Ambasada Urody
  105. JK AQUA JAKUB KROLL
  106. Restauracja Testarossa
  107. Rally Team
  108. OXIDE Fitness
  109. Fotografika Foto-Centrum
  110. La Coiffure De Paris
    Antonio Bilancio
  111. Sklep Metalik
  112. Fotografika Wojciech Pusz
  113. Zakład Grawerski GRAWER
  114. FONICUS
  115. FOTO-SHOP Andrzej Świerc
  116. Moo Moo Sp z.o.o ,,Zdrowa Krowa”
  117. JOGAMANI Anna Klimek
  118. Dzik Izabela ,,ARKADIA” Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej. Chirurgia
  119. Firma Handlowa ,,MIRAŻ” Maciej Głowacki
  120. O2 MAX Adam Olszewski Confero Sp. z o.o
  121. FLOW Katarzyna Burzyńska
  122. Centrum Zdrowia Rewital - Vikram Sp.zo.o
  123. Kodano Optyk Sp. zo.o
  124. Brykające Garnki 
  125. BARBERSHOP - Salon Fryzjerski męski
  126. Sklep  "Zdrowy Skład" 
  127. KOSME PRO - Anna Powiecka
  128. Nasze Okulary - Joanna Wieczorek
  129. "Agro Ranczo" - Dariusz Jasiniak
  130. SPORT - PLUS - Grzegorz Maroński Marcin Lisik
  131. Biuro Podróży VERO TRAVEL  -  BEATA WILK 
  132. Centrum Zdrowia Rewital Vikram   -   Mariusz Brachaczek
  133. GRUPA  BCH Bogdan Chwaliński
  134. PASTTAIO Adam Czmiel
  135. KREACJA Agata Wiśniewska
  136. DAKAR Jan Kuback
  137. P.P.H NIDAL sklep ZOOLOGICZNY
  138. EKOSANA Oksana Wilczyńska Aneta Koba
  139. Aleksandra Sobczyk - Smereczyńska
  140. Floral art Monika Bębenek Kwiaciarnia "ZIELONA GĘŚ"  "Kwitnące Haryzonty szkoła florystyczna"  
  141. Piotr Gustof SARRB SERWIS
  142. Milena Taplin,Joanna Pasalska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Okulista i Optyk
  143. Inspire Ewelina Ehlert 
  144. Małgorzata Popowicz "Kwiaciarnia Margaret Flowers"
  145. Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Maślakiewicz
  146. Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Maślankiewicz
  147. ARTBUD TOMASZ CZOK
  148. Jarosław Skowroński Kwiaciarnia RED ROSE
  149. Anna Wicher Fizjo - Spa
  150. Marcin Banaszkiewicz „GASTROMAR” kompleksowe Usługi Gastronomiczne
  151. „TOGAR Tomasz Garus”
  152. Gabinet Podologiczny Karolina Matejka
  153. Zakład Gastronomiczno-Handlowy STARÓWKA Milena Taplin,Joanna Pasalska,Teresa Kowalska
  154. DARIA CZOK Fryzjerstwo - Kosmetyka
  155. SYLWIA ROSPONDEK Hotel DeSilva Premium
  156. Janex SERWIS Mariusz Złotowski
  157. Gabinet Kosmetyczny "KATARZYNA" Katarzyna Nowak
  158. Niewidzialna Przestrzeń Alicja Stelmaszczyk
  159. PROFIREHA Jolanta Zwierz
  160. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno - Leczniczy MEDREM – POLIKLINIKA
  161. SANDRA MALEK DIETETYK
  162. JASMINUM ŁUKASZ WOJDAS
  163. KINO HELIOS
  164. MOOMOO Bartosz Tomaszewski
  165. Zbigniew Borecki Sakon Fryzjeski "JEŻYK"
  166. JUSTYNA WINCENCIAK Klinika Zdrowego Ciała
  167. ANNA MOŁODECKA ANA DOM
  168. INCOGNITO BAR Sylwia Szczepanik Łukasz Wojdas
  169. Gabinet EMSELLA Silne mięśnie dna miednicy

W miejscach oznaczonych tą naklejką, można skorzystać ze zniżek.

naklejka.jpg
Wykaz szczegółowych zniżek oferowanych przez ww. Partnerów w załączeniu

Serdecznie dziękujemy Partnerom za przystąpienie do Programu!
Zapraszamy też na Facebooka: 
 Program ,,Opolska Rodzina" 2019-2029