Partnerzy Karty ,,Opolski Senior”

Od 1 stycznia 2017r. będzie wydawana Karta ,,Opolski Senior”

Partnerami programu są firmy, instytucje i organizacje, które przystąpiły do programu „Opolska Rodzina” oferując zniżki dla posiadaczy Karty. Karta „Opolski Senior” skierowana jest do mieszkańców miasta Opola w wieku 65 lat i powyżej.

Wykaz  Partnerów:

1. "Cellarium DOXA”, ul. Koraszewskiego 7-9
2. Teatr im. J.Kochansowskiego, pl. Teatralny 12
3. „K2 Auto Serwis”, ul. Wróblewskiego 21
4. „Auto-Gaz” Sławomir Piekarz, ul. Oleska 117
5. „R2 Auto Serwis” Artur Kurek, ul. Obrońców Stalingradu 26
6. Instytut Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, ul. Dubois 18/1
7. „IQ Pilastes”, ul. Katowicka 50 (budynek NOT)
8. „GEERS” Akustyka Słuchu Sp. Z o. o., ul. Koraszewskiego 17
9. Pracownia cukiernicza s.c. JKM Górka, ul. Krakowska 32A
10. „PARVI Studio”, Patrycja Parvi, ul. Niemodlińska 23/39
11. „Foto-Damboń”, ul. Ks. Ściegiennego 5
12. Kawiarnia ,,POZYTYWKA", ul. Czaplaka 2
13. „Beauty BAR OPOLE”, Marlena Cierpicka, Katarzyna Gorzołka, ul. Reymonta 45
14. Opolskie Centrum FIZJOTERAPII Krzysztof Gibki Fizjoflex, ul. Walecki 2
15. Fundacja Harmonia Życia, ul. Kościuszki 22/5
16. Fundacja Mediatio, ul. Kościuszki 22/5
17. Instytut Kosmetyczny MADELEINE, Pl. Wolności 4
18. PHU ,,Stanmar", Marian Staniszewski, Sklep Rowerowy „ROVET”, ul. Fabryczna 1
19. „DEKART” Usługi ogólnobudowlane, ul. Oleska 6A
20. Herbaciarnia „Jasminium”, ul. Piastowska 19a
21. „DUO-GASTRO” s.c., Andrzej Paszkiewicz, Ewa Paszkiewicz, ul. Dambonia 169
22. Filharmonia Opolska Im. Józefa Elsnera, ul. Krakowska 24
23. Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury „XAVERIANUM”, ul. O. Józefa Czaplaka 1
24. „Aline” Studio Ćwiczeń, ul. Oleska 119
25. Gabinet Kosmetologii Estetycznej „KOSMEDERMA”, Aleja Przyjaźni 59 G lok.7
26. „PRO CORDE” Dom Medyczny Opole, pl. J. Piłsudskiego 11 A
27. Klinika Zdrowego Ciała, Justyna Wincenciak, ul. Marii Konopnickiej 2
28. Galeria „VERONI CAFE”, Pl. Kopernika 10
29. Klub Fryzjerski „GALLANT'S”, Marta Galant, ul. Kołłątaja 21
30. „Sopelek”, Elżbieta Karpińska, ul. Spychalskiego 4B/9
31. „Sopelek”, Mateusz Karpiński, ul. Krakowska 15-17
32. Instytut Ćwiczeń Psychofizycznych - Zalewski i Parnerzy Sp. Z o.o., ul. Orląt Lwowskich 6/6
33. "Makagigi” Zalewski i Parnerzy Sp. z o.o., Pl. Piłsudzkiego 10 oraz Grota Roweckiego 16
34. Gabinet Stomatologiczny „PROFAMILIA”, Agnieszka i Przemysław Jędraszko, ul. Niemodlińska 19/26
35. „KARAFKA”, Pizzeria „Peperoni”, ul. Ściegiennego 3, P.H.U. „FAKT” s.c., Rafał Kosson, Milczarz Jerzy
36. „Twój Styl”-Grażyna Wolak, ul. Budowlanych 4 b lok. 35 (pasaż Kaufland)
37. Gabinet Kosmetyczny EVA mgr farm. Ewa Brychcy, Pl. Jana Kazimierza 9
38. P.P.H.U. ,,SEZAM", ul. J. Cygana 2''b''
39. Restauracja Festivalowa, ul. Kościuszki 3
40. Szara Willa – restauracja, hotel, pub, ul. Oleska 11
41. Wypożyczalnia Kaset Video ,”ALFA” Mariusz Fechner, ul. Sieradzka 3
42. Coria-Kosmetologia Profesjonalna S.C., ul. Dubois 39
43. „MalVita” Prywatny Gabinet Fizjoterapeutyczny Malwina Łomny, ul. Piotrkowska 1
44. Stowarzyszenie ,,OKS ODRA"" Opole, ul. Oleska 51
45. „IVETTE-GROUP” Iwona Walska-Lukas, ul. Ozimska 4
46. Usługi Kosmetyczne „Studio Alessandro”, ul. Sosnkowskiego 4A/22
47. Pizzeria „Oregano”, ul. Sosnkowskiego 4a/19
48. „BazaSport” Opole, Ośrodek Tenisa, ul. Oleska 51
49. Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej, A. Weryński, ul. Sienkiewicza 21
50. „Beauty Estetic” , Natalia Tworek, ul. Sienkiewicza 5/1
51. Strefa Zdrowia „REMEDIUM”, ul. Kominka 3
52. Zakład Fryzjerski, Władysław Grabara, ul. Wrocławska 6
53. PPHU Jarosław Danieliszyn, ul. Niemodlińska 37
54. „Rove”- sklep rowerowy, ul. Niemodlińska 37
55. Zakład Fotograficzny, ul. 1 Maja 25
56. Wydawnictwo Nowik Sp. j., ul. Katowicka 39/104
57. Zakład optyczny Witold Siejka-Domański, ul. Reymonta 8A
58. Salon Piękności „Oriental”, ul. Szarych Szeregów 34F
59. Euromedyk, ul. Ozimska 19/10
60. AQUA-REH, ul. Zamiejska 79
61. „Dr Baron” Centrum Stomatologii Estetycznej, ul. Kościuszki 30/2
62. Klubokawiarnia Laba, ul. Spacerowa 16
63. Kawiarnia „CoffeeCat”, ul. Oleska 14
64. Salon Krawiecki „u Ani”, Anna Olczyk, ul. Reymonta 45
65. „Mandala”, Katarzyna Kubalka, ul. Dubois 5/9
66. Bar „Bistro Bufet”, ul. 1 Maja 11
67. Centrum Języków Obcych i Edukacji „Poliglotus”, ul. Reymonta 30
68. „Fonicus” Aparaty Słuchowe, ul. Kościuszki 35
69. Centrum Rehabilitacji „Profireha”, ul. Spychalskiego 13 A
70. Orinoko Szkolenia&Doradztwo, ul. Szpitalna 4
71. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „PRAXI-DENT”, ul. Niemodlińska 63
72. „A-D ART. PAPIERNICZE” s.c., ul. Reymonta 19
73. „Aleksandra” Sklep Zielarski, ul. Niemodlińska 23
74. „Restauracja Radiowa”, ul. Strzelców Bytomskich 8
75. „Radio Taxi” s.c., ul. Głogowska 35
76. „Terra Kobosz” s.c., Anna Kobzan i Janusz Szmytka, ul. Ozimska 36/9
77. „Akademia Tańca Maestro”, ul. 1 Maja 19
78. Biuro Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych „ALF”, ul. Ozimska 38/2
79. „Massi Sport”, ul. Reymonta 9
80. Salon Kosmetyczny „Aroma”, ul. Niemodlińska 63
81. Salon Fryzjerski „STUDIO-COLOR”, ul. Niemodlińska 63
82. Gabinet Stomatologiczny, ul. Kościuszki 16/5
83. Serwis Rowerowy ,”BIKE”, ul. Rzeszowska 3
84. „FachmAnka”, ul. Wiejska 18
85. Manufaktura Słodkości „Bonominka”, ul. Piastowska 4
86. Studio Fryzur i Kosmetyki „IMAGE”, ul. Niemodlińska 19/7
87. „VIRGIN” Salon Urody i Rehabilitacji, ul. Ogrodowa 1
88. „Info GEM”, ul. Grunwaldzka 32/1A
89. Salon Fryzjerski „Jeżyk”, ul. Niemodlińska 23/38 Pawilon AS
90. „Niebo w gębie” Restauracja Pub Motel, ul. Strzelecka 80A
91. Aparaty Słuchowe T. Kaczak, ul. Dubois 9
92. Restauracja Czardasz, ul. Katowicka 55
93. Gabinet Stomatologiczny, ul. Chabrów 117
94. „TOP LASH”- Rzęsy, paznokcie, makijaże, ul. Chabrów 117
95. „Novum-Zdrowie” Centrum Rehabilitacji, ul. Grota Roweckiego 16
96. Pracownia RTG „Foto-dent” Zdjęcia puktowe i panoramiczne, ul. Reymonta 14
97. „La Cosmetica”, ul. Skautów Opolskich 9
98. Sklep z kawą „Pożegnanie z Afryką”, ul. Książąt Opolskich 22
99. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „RONDO” s.c., ul. Krakowska 28
100. Biuro Podróży „GLOB”, ul. Reymonta 30
101. Centrum Ubezpieczeń CU Partner Sp. z o.o., Pl. Wolności 4-5
102. „Kind” Aparaty Słuchowe, Włodkowica26a
103. Muzeum Polskiej Piosenki, ul. Piastowska 14a
104. Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12
105. Ogród zoologiczny, ul. Spacerowa 10
106. Pływalnia „Wodna Nuta”, ul. Prószkowska 96
107. Pływalnia „Akwarium”, ul. Ozimska 48b
108. Basen Letni „Błękitna Fala”, ul. Plac Róż 8
109. Lodowisko „Toropol”, ul. Barlickiego 13
110. Wieża Piastowska, ul. Piastowska 14
111. „Centrum Sportu” Kompleks boisk, siłownia, ul. Wandy Rutkiewicz 10
112. Fitness Klub "Olimp", ul. Sosnkowskiego 12
113. Akademia Zdrowia - Maria Danis, ul. Ozimska 48/37
114. Świderki Agi - Lody "AGA", ul. Krakowska 34
115. "Orkiestra Śmiechu" Kornelia Martyniak, ul. Zielona 8
116. Gabinet Dietetyczny Natalia Lipińska, ul. Złota 44/3
117. Hotel Milena - P.P.H.U. E. i W. Białożyt, ul. Dworcowa 22, Milówka
118. Prywatne Ognisko Artystyczne "PRELUDIUM", ul. Powstańców Śląskich 25 
119. One Day Clinic, Klinika Okulistyczna, ul. Irysowa 4, Bielany Wrocławskie tel.697120252
120. Kawiarnia KAFKA, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Minorytów 4
121. Kawiarnia „Pod Arkadami”, ul. Rynek 26
122. Teatr EKOSTUDIO, ul. Dubois 1A
123. Salon Fryzjerski Aga, ul. Kośnego 20
124. Janex Serwis (filtry, oleje, smary, zakuwanie 24h), ul. Biasa 30
125. WNM Group-Łóżka, Dywany, Materace-sklep internetowy, www.wnm-group.pl tel. 882 404 999
126. Warsztat samochodowy AUTODELIC, ul. Niemodlińska 51
127. "LULU" Pizza nocna, tel. 506 895 651, www.lulu-pizzanocna.opole.pl
128. "Hollybut" - sklep obuwniczy, ul. Krakowska 39 
 

Wykaz szczegółowych zniżek oferowanych przez ww. Partnerów w załączeniu

Serdecznie dziękujemy Partnerom za przystąpienie do Programu!

Oprac. Mateusz Szpryngiel – Podinspektor Wydział Polityki Społecznej

ZałącznikWielkość
Plik PARTNERZY KARTY OPOLSKI SENIOR3.52 MB