Opolanie porzućcie wygody dla przygody! 

Seniorzy Kochani ‼️‼️‼️
Ciekawa Inicjatywa ze strony Fundacji EXCALIBUR :)

Poniżej troszkę więcej informacji:

Opolanie porzućcie wygody dla przygody! 

Jesteście gotowi na przygody? Jeśli tak, to zdradzimy, że każdy rajd to inna trasa i inna przygoda. Podczas pierwszego przyjdzie Wam zmierzyć się ze smokiem, a Waszym zadaniem będzie jego pokonanie!

25 sierpnia 2019 roku Fundacja EXCALIBUR zaprasza na wędrówkę po mieście Opolu w formie rodzinnego spaceru. Niezależnie od tego, ile masz lat - zapraszamy! Od godziny 12:00 do 15:00 w pobliżu znaku Miasta Partnerskie, znajdującego się w Rynku miasta Opola wydawane będą Karty Trasy - do wyczerpania. Przygotowaliśmy 200 kart, które można wypełniać indywidualnie lub grupowo.

Tuż po odebraniu karty, uczestnicy wyruszają w trasę opisaną na karcie i pokonują ją we własnym tempie. Karta będzie opisem trasy, wskazywać będzie punkty, które należy odnaleźć, odwiedzić i zdobyć artefakt lub pieczątkę. Wypełniona karta będzie potwierdzeniem przejścia całej trasy. Nie liczy się czas, ważne jest, by w gronie rodzinnym lub przyjaciół aktywnie spędzić wolny czas świetnie się bawiąc. Poznacie ciekawe warte zobaczenia miejsca. Czekają na Was niespodzianki i zadania do wykonania.

Powodzenia

Udział bezpłatny‼️

Zapraszamy‼️

Będą kolejne edycje po pierwszym terminie znamy już kolejne:

- 8 września 2019 roku
-13 października 2019 roku