Darmowy kurs obsługi smartfonu i tabletu!

Szanowni Państwo,

zapraszamy na darmowy kurs obsługi smartfonu i tabletu!

Będzie to prowadzone przez doświadczonych instruktorów dziewięciogodzinne szkolenie, rozłożone na trzy trzygodzinne moduły.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 7 października i kontynuowane będzie w dwie następne środy (14 i 21.10) w godz. 16:00-19:00 (3 x 3 godziny).
ILOŚĆ  MIEJSC OGRANICZONA! Aby wziąć udział w kursie, należy uprzednio wpisać się na listę uczestników – na chętnych czekamy pod numerem telefonu 512-370-509.

Na zajęciach zostaną omówione elementarne zasady pracy ze smartfonami opartymi na Androidzie – najpopularniejszym mobilnym systemie operacyjnym. Uczestnicy dowiedzą się jak dopasować ustawienia urządzenia, by wygodnie z niego korzystać, jak wysyłać i odbierać MMS-y, jak wyszukiwać informacji w Internecie, odbierać pocztę elektroniczną, pobierać aplikacje oraz wykonywać zdjęcia i nagrywać własne filmy.

UWAGA!
W związku z sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniami dotyczącymi organizacji imprez podczas wydarzenia będzie obowiązywał reżim sanitarny. Uczestnicy będą mieli obowiązek zakrycia ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowywania dystansu oraz wypełnienia ankiety dot. stanu zdrowia.